Filma me titra shqip

BKO: Bangkok Knockout (2010)

Year : 2010 Director : Panna Rittikrai Running Time : 106 Genre :
Movie review score
5/5

BKO permban vecori te disiplinave te artit luftarak. Nje grup
‘Fight Club’ stilet e te cilit ndryshojne nga Muay Thai dhe
Capoeira te Kung Fu dhe Tai Chi duhet te luftojne per jeten e tyre, kur
nje nga miqte e tyre eshte rrembyer.

BKO: Bangkok Knockout (2010)

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply