Filma me titra shqip

Blended (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Frank Coraci Running Time : 117 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne nej resort familjaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane femijet e tyre ata qe perfitojne.

Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply