Filma me titra shqip

Boyhood (2014)

Year : 2014 Director : Richard Linklater Running Time : 165 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Filmi tregon jetën e një djaloshi duke kaluar nëpër fazat e jetës, deri tek adoleshenca e tij. Veçantia e këtij filmi është se ka filluar së xhiruari qysh në vitin 2002 dhe vit për vit e percjell zhvillimin e atij djaloshi, pothuajse për 12 vite.

Vlerësimi sipas IMDb 8.3/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Movreel

Shkarko Filmin:

Uptobox
Nosupload

Leave a Reply