Filma me titra shqip

Bullhead (2011)

Year : 2011 Director : Michael R. Roskam Running Time : 124 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Nominuar për çmimin Oscar në kategorinë e Filmit më të mirë të huaj 2012, dhe fitues i më shumë se 20 çmimeve kinematografike. Farmeri i kafshëve autoritar Jacky Vanmarsenille, fillon një marrëveshje të dyshimtë të mishit me një mafioz famëkeq. Kur një agjent federal vritet dhe kur shfaqet një grua nga e kaluara e tij traumatike, Jacky duhet të përballet me demonët e tij dhe të përballet me pasoja të vendimeve të tij.

Shiko : Nosvideo , Nowvideo , Novamov , Allmyvideos , SockshareVidbull 

Shkarko : Nosupload , Uploadic , Ifile,  Rapidshare 

Leave a Reply