Filma me titra shqip

Captain America: The Winter Soldier (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Anthony Russo, Joe Russo Running Time : 136 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Steve Rogers perpiqet te ambientohet me rolin e tij ne boten moderne dhe lufton me nje kercenim te ri i cili vjen nga lufta e vjeter : Agjenti sovietik i njohur si ” Ushtari i Dimrit “.

Vlersimi sipas IMDB 8.2/10
Klikoni mbi foto per te pare trailer.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
NovaMov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Uploaded

Leave a Reply