Filma me titra shqip

Captain Phillips (2013)

Year : 2013 Director : Paul Greengrass Running Time : 134min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e vërtetë e Kapitenit Riçard Filips dhe e piratëve somalezë të cilët grabitën anijen amerikane US-flagged MV Maersk Alabama, anija e parë Amerikane e grabitur në 200 vjet.

SHIKO FILMIN

Putlocker
Novamov
Nowvideo
Videoweed

SHKARKO FILMIN
Shkarko direkt
Nosupload
Uploaded
Depositfiles

One Response so far.

  1. kot says:

    film i bukur

Leave a Reply