Filma me titra shqip

Cars 2 (2011)

Year : 2011 Director : John Lasseter, Brad Lewis Running Time : 106 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Garuesi i famshem McQueen Vetëtima dhe shoku i tij Mater nisen përtej oqeanit për të garuar në World Grand Prix. Por rruga drejt kampjonatit bëhët e veshtirë sepse Mater futet në një aventurë të tijën: spiunazhit ndërkombetar.

Cars 2 (2011)
Star race car Lightning McQueen and his pal Mater head overseas to compete in the World Grand Prix race. But the road to the championship becomes rocky as Mater gets caught up in an intriguing adventure of his own: international espionage.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUOPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply