Filma me titra shqip

Casanova (2005)

Year : 2005 Director : Lasse Hallström Running Time : 112 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dashnori legjendar ka dështuar. Ai sia ka dalë dot të gëzojë dashurinë e venedikases së bukur, Francesca Bruni, dhe tërë jeta e tij do të kapërthehet në një përpjekje dështake për të zbuluar kuptimin e vërtetë të dashurisë…

Casanova (2005)
Heath Ledger plays the fabled romantic as a man who, after failing to win the affection of a particular Venetian woman, strives to discover the real meaning of love.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOVAMOV
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER
NOVAMOV

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply