Filma me titra shqip

Cinderella (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : Kenneth Branagh Running Time : 105 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj komplet rrjedhën e jetës. Kjo është historia e vërtetë e Hirushes, ashtu siç nuk e keni parë më parë….

Vlerësimi sipas IMDb 7.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Megavideoz
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filecloud

Leave a Reply