Filma me titra shqip

Clash of the Titans (2010) (HD)

Year : 2010 Director : Louis Leterrier Running Time : 106 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Perseu, biri i vdekshëm i Zeusit lufton me forcat e errëta të nëntokës për ti ndaluar të pushtojnë Tokën dhe Qiellin.

Shiko: Uploadc (HD) FileBox  | VidxDen (HD)

Shkarko: RapidShare | Crocko | DepositFiles | TurboBit | Uploaded | Torrent

Leave a Reply