Filma me titra shqip

Click (2006)

Year : 2006 Director : Frank Coraci Running Time : 107 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së tij. Ngatërresat fillojnë  kur telekomanda nuk i bindet zgjedhjeve të tij.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
MOVREEL
UPTOBOX

Leave a Reply