Filma me titra shqip

Contraband (2012)

Year : 2012 Director : Baltasar Kormákur Running Time : 109 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kris Farandei, një ish trafikant punon si instalues alarmi, por ka dhe probleme serioze ekonomike. Kur Adi, kunati i tij humb mallin në një trafikim që po kryente dhe i duhet që të paguajë 700.000 dollarë ose përndryshe do i kete punët keq, Kris detyrohet tu kthehet punëve të jashtëligjshme. Ata shkojnë në Panama me një anije tregtare për të sjellë para të fallsifikuara që të siguronin paratë që Adi ka borgj, por gjithçka nuk shkon ashtu si e kishin menduar në fillim…

Contraband (2012)
To protect his brother-in-law from a drug lord, a former smuggler heads to Panama to score millions of dollars in counterfeit bills.

SHIKO FILMIN
FILEBOX
VREER

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply