Filma me titra shqip

Criminal (2016)

Year : 2016 Director : Ariel Vromen Running Time : 113 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.5/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
VidAg

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply