Filma me titra shqip

Criminal Designer (2014)

Year : 2014 Director : Hong-seon Kim Running Time : 94 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Një hajdut së bashku me miqtë e tij kryejnë një vjedhje të fundit përpara se të lënë profesionin. Por gjërat nuk shkojnë ashtu siç ishin menduar. Dhe hajduti vendoset përballë sfidave për të kryer vjedhjen dhe për të shpëtuar shokët e tij. Ndërkohë dikush kërkon t’i marrë paratë dhe ta vrasë.

Vlerësimi sipas IMDb 6.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Novamov
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply