Filma me Titra Shqip

Dabangg (2010) – Hindi

Year : 2010 Director : Abhinav Kashyap Running Time : 126 Genre : , , ,
Movie review score
5/5


Një oficer i policisë përballet me sfida të korruptuar nga gangsterë, familjes së tij dhe politikanëve.

Dabangg (2010) – Hindi
A corrupt police officer faces challenges from his family, gangsters and politicians.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOWVIDEO
VKONTAKTE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
PUTLOCKER


TRAILER

YOUTUBE

Ler nje Koment rreth Filmit.

Komente

Leave a Reply


<