Filma me titra shqip

Dead Snow: Red vs. Dead (2014)

Year : 2014 Director : Tommy Wirkola Running Time : 100 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj, dhe me shikimin e një tmerri se si miqtë tuaj më të afërt janë gllabëruar nga një batalion i mumjeve naziste, ju do të duhet të pranoni se gjërat mund të shkonin edhe më keq. Në rastin e Martinit, ky ishte vetëm fillimi.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
NovaMov

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply