Filma me titra shqip

Death Race: Inferno (2013)

Year : 2012 Director : Roel Reiné Running Time : Genre : , ,
Movie review score
5/5

Polici i dënuar Carl Licus i njohur si Frankestain është një shofer i famshëm i cili vuan dënimin në një burg brutal, në të cilin garat për jetë a vdekje transmetohen në televizion. Pas 4 fitoreve radhazi ai duhet të fitojë edhe garën e 5 për të qënë i lirë, por në fillim gjërat nuk shkojnë edhe aq mirë për Frankestain dhe grupin e tij.

Death Race: Inferno (2013)
Convicted cop-killer Carl Lucas, aka Frankenstein, is a superstar driver in the brutal prison yard demolition derby known as Death Race. Only one victory away from winning freedom for himself and his pit crew, Lucas is plunged into an all-new competition more vicious than anything he has experienced before. Pitted against his most ruthless adversaries ever, Lucas fights to keep himself and his team alive in a race in South Africa’s infernal Kalahari Desert.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
DEPOSITFILES

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply