Filma me titra shqip

Desi Boyz (2011) – Hindi

Year : 2011 Director : Rohit Dhawan Running Time : Genre : , ,
Movie review score
5/5

Per shkak te recesionit ne Angli, dy shoke Jerry dhe Nick humbasin punet e tyre.Pasi ngelin pa pune dhe pa para ato fillojne te punojne si shoqerues femrash.Pasi Radhika e dashura e Nick zbulon profesionin e tij,Nick ja hedh fajin shokut te tij Jerry i cili tashme duhet te gjeje nje pune serioze pasi ka humbur kujdestarine e nipit te tij i cili ka humbur te dy prinderit ne nje aksident.

Desi Boyz (2011)
Two friends lose their jobs, then part bitterly after they get exposed as male escorts.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply