Filma me titra shqip

Deuces Wild (2002)

Year : 2002 Director : Scott Kalvert Running Time : 96 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dy vellezer, Lion dhe Bobi jane anetare te nje grupi gangsteresh ne Bruklin, te njohur ndryshe si Dyshat. Vellai i tyre i trete eshte vrare nga nje mbidoze droge vite me pare…


Deuces Wild (2002)
Two brothers, Leon and Bobby are members of the street gang in Brooklyn known as the deuces.


SHIKO FILMIN

PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply