Filma me titra shqip

Dil Se.. (1998) Hindi (1)

Year : 1998 Director : Mani Ratnam Running Time : 163 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Nje perplasje midis dashurise dhe ideologjise eshte portretizuar ne kete histori dashurie midis nje punenjesi radioje dhe nje bukuroshje revolucionare.

Dil Se.. (1998) Hindi (1)
The clash between love and ideology is portrayed in this love story between a radio executive and a beautiful revolutionary


PJESA E PARE

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply