Filma me titra shqip

Dolphin Tale (2011)

Year : 2011 Director : Charles Martin Smith Running Time : 113 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një histori e përqendruar tek miqësia e një djali dhe një delfini, i cili kishte humbur bishtin në një kurth gaforresh.

Dolphin Tale (2011)
A story centered on the friendship between a boy and a dolphin whose tail was lost in a crab trap.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADC
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply