Filma me titra shqip

Dracula Untold (2014)

Year : 2014 Director : Gary Shore Running Time : 92 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ndërkohë që mbretëria e tij po kërcënohet nga turqit, princi i ri Vlad Teqes duhet të shndërrohet në një përbindësh, të cilin e kanë frikë dhe vetë populli i tij, për të fituar forcën e nevojshme që të mbrojë familjen e tij dhe të mbretërisë së tij.

Vlersimi sipas IMDb 6.3/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nowvideo
Novamov
Vidspot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

 

Leave a Reply