Filma me titra shqip

Dragon Eyes (2012)

Year : 2012 Director : John Hyams Running Time : 91 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Në Shën Jude, tregtarët e drogës dhe policët e korruptuar kanëshkatërruar një lagje urbane. Por nje njeri i sapoardhur, Hong, ka aftësitë luftarake dh vizionin moral për të shpëtuar këtë qytet nga vetja.

Dragon Eyes (2012)
In St. Jude, drug dealers and corrupt cops have destroyed an urban neighborhood. But newcomer, Hong, has the fighting skills and moral vision to save this town from itself.

Writer:
Tim Tori (screenplay)
Stars:
Cung Le, Jean-Claude Van Damme and Johnny Holmes

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOVAMOV
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
DEPOSITFILES
RAPIDGATOR

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply