Filma me titra shqip

Drive Angry (2011)

Year : 2011 Director : Patrick Lussier Running Time : 104 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Një Baba hakmarrës ik nga ferri për yu hakmarrur ndaj njerzve të cilët i vranë vajzën dhe ja rrembyen mbesën.

Shiko: Putlocker

Shkarko: FreakShare | TurboBit

Leave a Reply