Filma me titra shqip

Dumb and Dumber To (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Bobby Farrelly, Peter Farrelly Running Time : 109 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Trutharët Loid dhe Herri ritakohen pas 20-vitesh nga aventura e tyre e parë dhe nisen në kërkim të fëmijës së humbur të Herrit. Megjithëse do të kishte qënë shumë më mirë që Herri mos ta kishte ditur ekzistencën e fëmijës së tij dhe të merrte përsipër pergjegjësite.

Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin
Vidto
Played
Nowvideo
Novamov

Shkarko Filmin
Turbobit
Uploaded

One Response so far.

  1. Anonymous says:

    Si ta hap we the shot film in .?

Leave a Reply