Filma me titra shqip

Easy Money II (2012)

Year : 2012 Director : Babak Najafi Running Time : 99 Genre : , ,
Movie review score
5/5

JW, studenti premtues i shkolles se biznesit i cili u be nje mafioz i suksesshem, eshte duke kaluar nje kohe te veshtire ne burg dhe po perpiqet te bej nje jete te ndershme. Por gjerat do te ndryshojne kur ish vrasese me pages Mrado Slovovic do te futet perseri ne jeten e tij.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO
SOCKSHARE
GINBIG

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply