Filma me titra shqip

Ek Villain (2014)

Year : 2014 Director : Mohit Suri Running Time : 129 minuta Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti.

Vlersimi sipas IMDb 6.5/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Uptostream
18Upload

Shkarko Filmin:

Uploaded
Uptobox

Leave a Reply