Filma me titra shqip

Emperor (2012)

Year : 2012 Director : Peter Webber Running Time : 105 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Me dorëzimin e Japonisë në fundin e luftës së dytë botërore, Gjeneral Fellërsit i është caktuar detyra të vendosë nëse Perandori Hirohito do të varet si një kriminel lufte apo jo. Në punën e tij do të ndikojë dhe kërkimi për Ajën, një studente të cilën e takoi vite më parë në Sh.B.A.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO
MOVSHARE
VIXDEN

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply