Filma me titra shqip

Endless Love (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Shana Feste Running Time : 104 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Historia e një vajze të privilegjuar dhe një djali karizmatik i cili nga çasti i parë është dashuruar në të, po pengesë e tyre janë familja e vajzës, që përpjekën ti mbajnë larg nga njëri tjetri.

Vlersimi sipas IDMb 6.3/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

Youtube
FileDrive
VidTo
Sockshare

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uptobox

Leave a Reply