Filma me titra shqip

Enemy at the Gates (2001)

Year : 2001 Director : Jean-Jacques Annaud Running Time : 131 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te eleminuar njeri – tjetrin.

Vlersimi sipas IDMb 7.6/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

YouTube
VidTo
SocksShare
Vreer

Shkarko Filmin:
Shkarko Direkt
ExoShare

 

Leave a Reply