Filma me titra shqip

Ephraim’s Rescue (2013)

Year : 2013 Director : T.C. Christensen Running Time : Genre : , ,
Movie review score
5/5

Duke dëgjuar dhe ndjekur zemrën e tij, Efraim Henks gjen synimin në jetën e tij duke ndihmuar njerëz. Bazuar në histori të vërtetë.

Trailer: Kliko mbi foto per te pare trailer
Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filecloud

 

Leave a Reply