Filma me titra shqip

Epic (2013)

Year : 2013 Director : Chris Wedge Running Time : 102 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një adoleshente transportohet në një pyll ku po ndodh një betejë midis forcave të mirës dhe së keqes. Ajo bashkohet me një grup të çuditshëm karakteresh për të shpëtuar botën e tyre… dhe tonë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply