Filma me titra shqip

Escape Plan (2013)

Year : 2013 Director : Mikael Håfström Running Time : 115 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Kur nje ndertues sigurie e gjen veten te burgosur ne burgun me te sigurte dhe me te fshehte ne bote ai ka per te perdorur aftesite e tij per tu arratisur me ndihme nga vete brenda burgut.

SHIKO FILMIN
FileDrive
VidTo

SHKARKO FILMIN
Rapidgator
Nosupload

Leave a Reply