Filma me titra shqip

FANAA

Year : 2006 Director : Kunal Kohli Running Time : 168 Genre : , , ,
Movie review score
5/5


Vendosur në Delhi dhe në Luginën e Kashmirit, një grua e verbër bie në dashuri me një
udhërrëfyes turnesh i cili fsheh një sekret të tmerrshëm …

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOVAMOV

One Response so far.

  1. bini says:

    qysh me lshu filmin bre se spo dii

Leave a Reply