Filma me titra shqip

Fast & Furious 6 (2013)

Year : 2013 Director : Justin Lin Running Time : 130 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme.

Fast & Furious 6 (2013)
Hobbs has Dom and Brian reassemble their crew in order to take down a mastermind who commands an organization of mercenary drivers across 12 countries. Payment? Full pardons for them all.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
FILEBOX
DONEVIDEO
VIDTO
VIDBULL
PUTLOCKER SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply