Filma me titra shqip

Fathers and Daughters (2015)

Year : 2015 Director : Gabriele Muccino Running Time : 116 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Një shkrimtar fitues i çmimit Pulitzer përballet me të qënit një i ve dhe baba mbas një problemi psikik, ndërkohë që 27 vjet më vonë, e bija vështirësohet të krijojë lidhjet e saj.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 7/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply