Filma me titra shqip

Fighting Fish (2012)

Year : 2012 Director : Julaluck Ismalone Running Time : Genre :
Movie review score
5/5

Ngjarjet zhvillohen ne Tailande midis nje refugjati te sapoardhur dhe Gio nje Tailandez qe mundohet te fitoje te ardhura per operacionin e gruas se tij te aksidentuar. Dhe te dy i futen ndeshjeve te paligjshme te KikBox-it per te arritur qellimet e tyre.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO
FILEBOX

SHKARKO FILMIN

NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply