Filma me titra shqip

Flight (I) (2012)

Year : 2012 Director : Robert Zemeckis Running Time : 138 Genre :
Movie review score
5/5

Pas rreth 12 vitesh Robert Zemekis rixhiron film live action dhe ka zgjedhur per kete rikthim te tij, historine e vertete te Guip Uitaker(Denzel Washington) nje piloti me probleme vartesie nga alkoli dhe droga. Pas nje ulje te detyrueshme te pa imagjinueshme te aeroplanit i cili peson probleme teknike gjate nje udhetimi per ne Atlanta, Guip do te konsiderohet si nje hero, por kur fillojne hetimet per te gjetur se çfare kishte ndodhur ne te vertete dhe se çfare gabimi ishte bere, pyetjet qe do te shtroheshin do ishin me shume se pergjigjet qe mund te jepen….

Flight (I) (2012)
An airline pilot saves a flight from crashing, but an investigation into the malfunctions reveals something troubling.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
NOSVIDEO
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply