Filma me titra shqip

For a Good Time, Call… (2012)

Year : 2012 Director : Jamie Travis Running Time : 85 Genre :
Movie review score
5/5

Dy ish-shoqe universiteti takohen pas shumë vitesh dhe jetojnë bashkë në një apartament. Pasi njëra braktiset nga i dashuri dhe pushohet nga puna, të dyja bashkë hapin një linjë telefonike seksi për të nxjerrë para.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply