Filma me titra shqip

Forsaken (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : Jon Cassar Running Time : 90 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Kejfër dhe Donald Sathërlend ndajnë ekranin në këtë film perëndimor për një armëmbajtës të zemëruar, i cili përpiqet të pajtohet me babain e tij të largët ndërkohë që komuniteti i tyre është i rrethuar nga marrës tokash të pashpirt.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.7/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uploadx
Upfile

Leave a Reply