Filma me titra shqip

Furious 7 (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : James Wan Running Time : 138 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.

Vlerësimi sipas IMDb 8.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

2 Responses so far.

  1. xhekson says:

    eshte fili me i bukur

Leave a Reply