Filma me titra shqip

Fury (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : David Ayer Running Time : 134 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda në territorin e armiqëve. Pa armë, me një numër të paktë ushtarësh dhe me një ushtar kadet, Doni dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë një mënyrë që të përballen kundër forcave të   shumta naziste.

Vlerësimi sipas IMDb 8.0/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

Vidto
180upload
Uptosteam
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filepup

Leave a Reply