Filma me titra shqip

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

Year : 2009 Director : Stephen Sommers Running Time : 118 Genre : ,
Movie review score
5/5

Grupi elitë komando G.I. Joe i udhëhequr nga Duke është i njohur nga të gjithë për luftën kundër organizatës terroriste famëkeqe, Cobra që udhëhiqet nga një skocez, trafikant armësh, dhe kërcënon të shkatërrojë botën.

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
An elite military unit comprised of special operatives known as G.I. Joe, operating out of The Pit, takes on an evil organization led by a notorious arms dealer.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply