Filma me titra shqip

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

Year : 2009 Director : Stephen Sommers Running Time : 118 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Grupi elitë komando G.I. Joe (Global Integrated Joint Operating Entity), i udhëhequr nga Duke është i njohur nga të gjithë për luftën kundër organizatës terroriste famëkeqe, Cobra që udhëhiqet nga një skocez, trafikant armësh, dhe kërcënon të shkatërrojë botën.

Shiko: Putlocker

 Shkarko: TurboBit | Freakshare

Leave a Reply