Filma me titra shqip

Gallowwalkers (2012)

Year : 2012 Director : Andrew Goth Running Time : 90 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një person i mallkuar, dhe i armatosur (Wesley Snipes) viktimat e të cilit kthehen nga vdekurit rekrutojnë një luftëtar të ri për t’i ndihmuar në luftën e tyre kundër një bandë zombish.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
STREAM
YOUWATCH
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply