Filma me titra shqip

Godzilla (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Gareth Edwards Running Time : 123 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë.

Vlersimi sipas IMDb 6.9/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply