Filma me titra shqip

Green Street Hooligans 2 (2009)

Year : 2009 Director : Jesse V. Johnson Running Time : 94 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas ngjarjeve kulminante dhe vdekjeprurëse të Huliganëve të Rrugës së Gjelbër shumë antarë të Uest Hem dhe të Miluoll përfunduan në burg. Shumë shpejt huliganët e Rrugës së gjelbër përballen me brutalitetin e vërtetë të jetës.

Green Street Hooligans 2 (2009)
Following the deadly climax of “Green Street Hooligans,” several members of the West Ham firm and numerous members of Millwall end up in jail. The GSE quickly discover the brutality of life..

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
STREAMTHIS
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply