Filma me titra shqip

Grown Ups 2 (2013)

Year : 2013 Director : Dennis Dugan Running Time : 101 Genre :
Movie review score
5/5

Duke shpresuar se do t’i ofronte nje jete me te qete familjes se tij, Lenni Feder largohet nga kaosi i Hollivudit dhe transferohet ne vendlindjen e tij. Pervec miqve te tij te vjeter, femijeve te tyre, shofereve te autobusve dhe policeve te shkrehur leni do te perballet edhe me shume surpriza te tjera…..

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
YOUWATCH
PUTLOCKER
SOCKSHARE
VIDBULL

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX


TRAILER

YOUTUBE

Leave a Reply