Filma me titra shqip

Grown Ups 2 (2013)

Year : 2013 Director : Dennis Dugan Running Time : 101 Genre :
Movie review score
5/5

Pasi e kryen shkollën e lart të basketballit pas 30 vitesh trajneri i tyre vdes, pesë miqët e mirë dhe ish shokët janë ribashkuar për ta kaluar një fundjavë në pushime.

Grown Ups 2 (2013)
After moving his family back to his hometown to be with his friends and their kids, Lenny (Adam Sandler), finds out that between old bullies, new bullies, schizo bus drivers, drunk cops on skis, and 400 costumed party crashers sometimes crazy follows you.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
RAPIDGATOR
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

One Response so far.

  1. lona says:

    merreni kete film “Little Fockers” ju lutem

Leave a Reply