Filma me titra shqip

Grown Ups (2010)

Year : 2010 Director : Dennis Dugan Running Time : 102 Genre :
Movie review score
5/5

Pasi e kryen shkollën e lart të basketballit pas 30 vitesh trajneri i tyre vdes, pesë miqët e mirë dhe ish shokët janë ribashkuar për ta kaluar një fundjavë në pushime.

Grown Ups (2010)
After their high school basketball coach passes away, five good friends and former teammates reunite for a Fourth of July holiday weekend.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
PUTLOCKER
NOWVIDEO
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply